Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
ŠpačinceHľadať
 
 

Voľby do samosprávy obce 2018

Miestna volebná komisia v Špačinciach podľa § 190 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uverejňuje výsledky volieb poslancov obecného zastupiteľstva a volieb starostu obce Špačince, ktoré sa konali 10. novembra 2018.

 

Počet volebných obvodov   1

Počet volebných okrskov    2

Počet okrskových komisií   2

Počet voličov zapísaných zapísaných v zozname voličov okrsok č.1 a č.2    2306

Počet voličov zúčastnených na hlasovaní    1480

Počet voličov ,ktorí odovzdali obálku 1480

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do obecného zastupiteľstva 1460

Počet poslancov ,ktorí sa mali zvoliť 9

Počet zvolených poslancov  9

Počet platných hlasovacích lístkov pre voľbu starostu obce 1471

Správne počty platných hlasov:

Kandidáti ,ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

1. Ľuboš Nádaský Ing. - NEKA   774 hlasov

2. Milena Dobrovodská PaedDr.-Smer SD 737 hlasov

3. Daniel Jasenec- NEKA   719 hlasov

4. Ján Gažo MVDr. -NEKA   708 hlasov

5. Branislav Pastucha Ing. PhD. - NEKA 689 hlasov

6. Kristína Ťažká Mgr.-KDH   533 hlasov

7. Viera Vančová Ing. PhD. -KDH  499 hlasov

8. Igor Tejbus-Smer SD  446 hlasov

9. Milada Vávrová-Smer SD 444 hlasov

Náhradníci-kandidáti ,ktorí neboli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva v poradí podľa počtu získaných platných hlasov:

10.Henrieta Jurányiová-Smer SD  430 hlasov

11. Augustín Púchly-Smer SD 420 hlasov

12. Pavol Jesenický- NEKA  371 hlasov

13. Jaroslav Klačo-Smer SD  361 hlasov

14. Miroslav Henček Ing.-Smer SD 316 hlasov

15. Vojtech Stanislavský MVDr.-Smer SD  314 hlasov

16. Ernest Šťastný MUDr. -NEKA 306 hlasov

17. Jana Filinová Ing.-Smer SD  289 hlasov

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre jednotlivých kandidátov na funkciu starostu obce podľa poradia na hlasovacom lístku:

 

1. Ondrej Lietavec Ing. - NEKA 221 hlasov

2. Ľuboš Nádaský Ing. - NEKA  199 hlasov

3. Branislav Pastucha Ing. PhD. - NEKA 355 hlasov

4. Július Zemko PhDr.-Smer SD  696 hlasov

 

Za starostu obce bol zvolený:

 

4. Július Zemko PhDr.-Smer SD  696 hlasov

 

Volieb sa zúčastnilo 64,18 % voličov.


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka