Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Starosta a poslanci

 

Na základe výsledkov volieb do orgánov samosprávy v obci Špačince konaných dňa 15. novembra 2014 (viď. výsledky nižšie) a na základe ustanovujúceho zasadnutia Obecného zastupiteľstva obce Špačince konaného dňa 2. decembra 2014 boli pre volebné obdobie 2014-2018 do jednotlivých funkcií (s výnimkou hl. kontrolóra obce) vymenovaní títo ľudia:

 

 

Starosta obce

 

PhDr. Július Zemko

 


Zástupca starostu obce

           

PaedDr. Milena Dobrovodská

 

 

Poslanci Obecného zastupiteľstva

 

Ing. Ondrej Lietavec

Ing. Pavol Vidlička

Ing. Ľuboš Nádaský

JUDr. Miloš Chrenko

Daniel Jasenec

PaedDr. Milena Dobrovodská

Ing. Michal Tomovič

Milada Vavrová

Dagmar Kilianyová

 

 

Komisia pre rozvoj vzdelávania, kultúru, šport, finančná a sociálna

 

Predseda:    

PaedDr.Milena Dobrovodská

 

Členovia - poslanci:                      

Ing. Michal Tomovič

Dagmar Kiliányová

Milada Vávrová

 

Členovia - odborníci z radov obyvateľov obce:

Jana Bilková

Mária Chynoranská

Anna Rajnicová

Ing. Lukáš Dobrovodský

Ondrej Ryška

                            

 

Komisia pre výstavbu, dopravu, životné prostredie a verejný poriadok

 

Predseda:

Ing. Ľuboš Nádaský

 

Členovia - poslanci:      

JUDr. Miloš Chrenko

Ing. Ondrej Lietavec

Daniel Jasenec

Ing. Pavol Vidlička

              

Členovia - odborníci z radov obyvateľov obce:

Ján Pinkas

František Kalaš

            

 

Hlavný kontrolór obce

 

PhDr. Zlatica Opáleková

 

 


 


 

Výsledky volieb do orgánov samosprávy

 

Počet volebných obvodov : 1

Počet volebných okrskov : 2

Počet osôb zapísaných v zoznamoch voličov : 2071

Počet voličov, ktorým boli vydané obálky : 1230

Počet odovzdaných obálok : 1229

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do obecného zastupiteľstva : 1186

Počet poslancov, ktorý sa mal zvoliť : 9

Počet zvolených poslancov : 9

Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby starostu obce : 1215

 

Počet platných hlasov odovzdaných pre kandidátov na funkciu starostu obce:

1. Mgr. Július Zemko – 741 hlasov

2. Mgr. Anna Haladová – 240 hlasov

3. Daniel Jasenec  – 234 hlasov

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva:

1. Ing. Ondrej Lietavec – 500 hlasov

2. Ing. Pavol Vidlička – 496 hlasov

3. Ing. Ľuboš Nádaský – 473 hlasov

4. JUDr. Miloš Chrenko – 472 hlasov

5. Daniel Jasenec – 468 hlasov

6. PaedDr. Milena Dobrovodská – 451 hlasov

7. Ing. Michal Tomovič – 445 hlasov

8. Milada Vavrová – 418 hlasov

9. Dagmar Kilianyová – 369 hlasov

 

Náhradníci – kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva:

1. Ing. Branislav Palšovič – 353 hlasov

2. Bc. Silvia Lehutová – 336 hlasov

3. Ing. Lukáš Dobrovodský – 305 hlasov

4. Erik Zárecký – 286 hlasov

5. Ing. Viera Vančová PhD. – 268 hlasov

6. Anna Rajnicová – 257 hlasov

7. Alexander Podmaka – 240 hlasov

8. Mgr. Tatiana Podmaková – 229 hlasov

9. Jaroslav Klačo – 221 hlasov

10. Ing. Daniel Strečanský – 171 hlasov

11. Ing. Katarína Závodská – 167 hlasov

12. Ing. Peter Dobrodenka – 127 hlasov


 

dnes je: 22.9.2017

meniny má: Móric

Vývoz komunálneho odpadu

4. októbra 2017

Zber separovaného odpadu

19. októbra 2017

Rýchle odkazy

Zodpovední

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup

Úvodná stránka